Poznajmy się lepiej!

Poniżej znajdziesz szereg pytań wraz z odpowiedziami,
które pozwolą Ci lepiej poznać moją osobę oraz sposób w jaki pracuję.

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?
Show answer Hide answer

W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z drugim człowiekiem. Bardzo cenię sobie też to, że zdjęcia wykonane przeze mnie stają się dla Państwa Młodych pamiątką na całe życie. To bardzo motywujące.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?
Show answer Hide answer

Moja przygoda z branżą ślubną nie zaczęła się wcale od fotografii a od zespołu weselnego, w którym wiele lat byłem perkusistą. Pozwoliło mi to poznać branżę weselną od nieco innej strony. Dzięki temu praca jako fotograf ślubny jest dla mnie o wiele łatwiejsza - staram się przewidzieć i sprostać wymaganiom Państwa Młodych.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?
Show answer Hide answer

Z parami młodymi współpracuję od około 4 lat, wcześniej jako członek zespołu muzycznego, teraz jako fotograf.

Na jakim sprzęcie pracujesz?
Show answer Hide answer

Niektórzy twierdzą, że nie liczy się sprzęt a doświadczenie i umiejętności. W pełni się z tym zgadzam, jednak dobry sprzęt bardzo ułatwia pracę. Dlatego przy swoich zleceniach korzystam z pełnoklatkowych lustrzanek firmy Canon, pozwalających wykonać ostre zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości. W pracy zawsze towarzyszy mi torba pełna akcesoriów fotograficznych, w tym obiektywów i lamp błyskowych. Chcę aby żaden moment nie był dla mnie zaskoczeniem.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?
Show answer Hide answer

Moim ulubionym momentem wesela jest zdecydowanie pierwszy taniec Państwa Młodych. To niezwykle wzruszająca chwila, którą bardzo lubię uwieczniać na fotografiach.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?
Show answer Hide answer

Kompleksowa usługa reportażu ślubnego zajmuje zazwyczaj 12-14 godzin. Jest to odpowiedni czas aby uwiecznić chwile od przygotowań Państwa Młodych do ceremonii, ślub, jak i najważniejsze momenty w trakcie przyjęcia weselnego. Gotowy materiał Państwo Młodzi otrzymują po 2-3 tygodniach od momentu ślubu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?
Show answer Hide answer

Podstawowa oferta obejmuje reportaż ślubny i sesję ślubną w plenerze. W cenie usługi Państwo Młodzi otrzymują około 400 starannie obrobionych zdjęć udostępnionych w internetowej galerii oraz nagranych na pendrive. Dodatkowo przygotowuję elegancki album z wybranymi wydrukami zdjęć.

Jaki jest Twój styl?
Show answer Hide answer

W swoich fotografiach stawiam przede wszystkim na naturalność. Świadomy, przemyślany kadr w połączeniu z delikatną obróbką to mój przepis na udane zdjęcie.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?
Show answer Hide answer

Jeśli chodzi o Pary Młode, wszystkie są bardzo przejęte organizacją swojego ślubu i wesela. Bardzo uważnie wybierają usługodawców. Doskonale to rozumiem, dlatego staram się działać tak, jak chciałbym żeby pracował fotograf na moim własnym weselu. Takie nastawienie zdecydowanie rozluźnia moich klientów.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?
Show answer Hide answer

Każdy ślub jest wyjątkowy. Jednak jeśli miałbym wybierać, to ślub plenerowy w amerykańskim stylu.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?
Show answer Hide answer

Każda para jest szczególna, zwłaszcza gdy świetnie się bawią.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?
Show answer Hide answer

Najlepiej współpracuje mi się z osobami, które z jednej strony wiedzą czego oczekują od usługodawcy, a z drugiej strony potrafią pójść na kompromis i wziąć pod uwagę zaproponowane przeze mnie rozwiązania.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?
Show answer Hide answer

Z uśmiechem na twarzy wspominam każde wesele na którym Państwo Młodzi, jak i goście wspaniale się bawili.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?
Show answer Hide answer

Czy jest wolny termin?

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?
Show answer Hide answer

Zawód fotografa to nie tylko praca z aparatem w ręce. To również mnóstwo godzin spędzonych przed komputerem na selekcji i starannej obróbce zdjęć. Wraz z szybkim rozwojem technologii, profesja ta wymaga ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, aby jakość świadczonych usług była jak najlepsza.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?
Show answer Hide answer

Najważniejsze to kierować się własnymi preferencjami oraz jakością wykonywanych usług. Dobrze też, jeśli usługodawca i klient znajdą ze sobą wspólny język.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?
Show answer Hide answer

Uważam, że moją najmocniejszą stroną jest umiejętność dopasowania się do wymagań klienta.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?
Show answer Hide answer

Moja oferta to doskonały stosunek jakości do ceny. Dostosowuję się również do potrzeb klienta, uwzględniając jego uwagi.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?
Show answer Hide answer

W mojej ofercie oprócz tradycyjnego fotoreportażu ślubnego i sesji plenerowych, znajdziecie Państwo również fotobudkę. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na wynajem fotobudki wraz z pakietem fotoreportażu, czeka Was miła niespodzianka w postaci specjalnej, rabatowej ceny. Na specjalne życzenie klienta wykonuję również zdjęcia aparatami tradycyjnymi na profesjonalnym filmie jako dodatek do fotografii w postaci cyfrowej. Jest to zdecydowanie opcja dla tych, którzy chcą poczuć klimat minionych lat. W ofercie również aparat Instax na wesele.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?
Show answer Hide answer

Zdecydowanie Yann Tiersen - La Valse d'Amélie.